Preskočiť na obsah
Vratislav Beňo

Stavebníctvo

Vratislav Beňo

Zemné práce

Obec
Veľké Dvorany
Od roku
1994
IČO
37 766 881

Vratislav Beňo

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
956 01 Veľké Dvorany
Na trhu od
23. novembra 1994
IČO
37 766 881
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

31
rokov na trhu
1994
rok vzniku
8
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Vratislav Beňo

Vratislav Beňo – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Veľké Dvorany. Podniká od 23. novembra 1994.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 8 položiek, napríklad prípravne práce pre stavbu, maliarske a natieračské práce a maloobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Vratislav Beňo
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
37 766 881
Dátum vzniku
23. novembra 1994
Miesto podnikania
956 01 Veľké Dvorany
Živnostenský register
Okresný úrad Topoľčany, vložka č. 406-5861
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Vratislav Beňo zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.

  • Prípravne práce pre stavbu

  • Maliarske a natieračské práce

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby

  • Demolácie a zemné práce

Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
  • Prípravne práce pre stavbu
  • Maliarske a natieračské práce
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
  • Demolácie a zemné práce
  • Montáž sadrokartónu
  • Predaj nápojov na priamu konzumáciu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Vratislav Beňo?

Miesto podnikania je v obci 956 01 Veľké Dvorany.

Čím sa Vratislav Beňo zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravne práce pre stavbu; maliarske a natieračské práce; maloobchod; veľkoobchod.

Aké je IČO – Vratislav Beňo?

IČO je 37 766 881.

Odkedy podniká Vratislav Beňo?

Podnikanie začalo 23. novembra 1994. Na trhu pôsobí 31 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Vratislav Beňo podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese vratislav-beno.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.